Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kiszőkíteni a...

Hogyan tudom kiszőkíteni a hasamon a szőrt?

Figyelt kérdés

Sajnos lány létemre elég szőrös a hasam a köldököm alatt és felett is. Mivel nem csak egy csíkban, hanem úgy az egész, nem akarom mindenhol gyantázni - de az meg hülyén mutat, ha középen egy csík tök csupasz, és mellette mégis látszik a többi.


Szóval inkább szőkíttetnék - de hogyan? Azt hiszem, a DM-ben lehet venni szőkítőport meg hozzá hidrogén-peroxidot vagy mit, de mit kell azokkal csinálni pontosan? Tanácsok?


2011. júl. 10. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
erre énis kiváncsi wok
2011. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összekevered a kettőt, olyan arányban, hogy jól kenhetővé váljon. Aztán fültisztítóval (azzal szoktam) felviszed az adott területre. Kísérletezni kell vele, mert ha sokáig rajtahagyod megég a bőröd, ami elég fájdalmas tud lenni, valamint csúnya is. Először 1-2 percet ajánlanék első használatnál. Majd miután jól lemostad testápoló, mert nekem anélkül égni szokott egy kicsit a bőröm. És örülök, hogy nem csak nekem vannak ilyen gondjaim :)
2011. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én oxi krémet és Kallos szőkítőport használok, a kettő együtt kb 300 Ft és nagyon sokáig elég.
2011. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de azért akadna még néhány :D


1. Kell előtte kenni valamit a bőrre?

2. Ez a peroxid valami folyékony dolog, tehát abba kell a port, vagy mindkettő mellé vizet adni?

3. Azonnal szőke lesz tőle a szőr?

4. Meddig marad meg a hatása?

2011. júl. 10. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a kettőt kevered össze. Nem kell hozzá víz. Nem kell semmit kenni előtte a bőrödre, csak utána használj testápolót. Hatása? Hát nem tudom, ez szerintem mindenkinél változó, én másfél 2 hetente szoktam.
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen és egy kis műanyag edényben csináld, fémesben nem szabad!! De ez mindkettő dobozán/csomagolásán fel van tüntetve.
2011. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekérdezek, de ez engem is érdekel...

És a DM-ben (vagy más drogériában) melyik részlegen kell keresnem? Mert így nem tudom, hol kereshetném. Nagyon köszi a választ.

2011. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én száz forintosban szoktam venni:D De szerintem a hajfesték részelegen lehet, mivel szőkítőport és oxi krémet a hajfestéshez is használnak.
2011. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!