Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea barna hajra. Valaki...

Balea barna hajra. Valaki kipróbálta már ezeket a termékeket? A barna haj színét tényleg erőteljesebbé tették?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Ha kipróbáltad, akkor ezek közül melyiket?

Olvastam pár kommentet a termékcsaládról, de arról nem, hogy melyiket érdemes választani közülük.

Köszi


2011. júl. 9. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szőke hajra való balzsamot használtam, de sztem sz*r... száraz lett utána a hajam pl.
2011. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 habibi ***** válasza:
egyszer akartam venni, de nem vettem, mert nem hallottam róla jókat, de a Balea-tól nekem van samponom (göndör hajra) és az jó, próbáld ki, neked lehet, hogy beválik, de én inkább az Alverde barna hajra való samponját venném meg
2011. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sampont próbáltam ki, hirtelen kellett egy sampon és ez volt akciós. Azóta újravettem mert annyira jó!

Sötétbarna hajam van, festett, sose csillogott még úgy mint ettől, selymes, és kevésbé zsírosodik.

Most készülök megvenni a pakolást hozzá.

2012. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Korábban feketére festett hajam volt, ezt kétszer kellett leszívni, ami gyakorlatilag tönkretette a hajam. Utána szálkás volt, fénytelen, olyan, mint egy patkányfészek. A természetes hajszínem középbarna, a leszívott részt is igyekeztem ehhez festeni, hogy többet már ne kelljen, de mindig vöröses maradt, az eredetivel ellentétben. Én eddig háromszor használtam ezt a sampont, balzsammal együtt még csak egyszer, de gyönyörűen befogta, a festett rész már nem fakul, és eltüntette az átmenetet is a lenövésnél. Fényes és puha lett tőle a hajam, mintha nem is lett volna leszívva, úgyhogy én biztos maradok ennél a samponnál, nekem nagyon bevált. Vöröses árnyalatot nem ad, élénk, de természetes barna lett tőle a hajam. :)
2013. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!