Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogos, ha visszamegyek a...

Jogos, ha visszamegyek a fodrászhoz reklamálni?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam fodrásznál, hajvágást kértem, és a szőke hajamba barna melírcsíkokat.

A fodrász megcsinálta a sapkás melírt, és még picit sötétebbek is lettek a tincsek, mint először szeretettem volna. Eléggé kiszáradt, nyúzott a hajam a szőkítéstől, mondta, hogy fog fakulni a barna, főleg ha én festek rá otthon szőkével.

Tíz éve festem én a hajam, tisztában is vagyok vele, hogy a károsodott szőke hajat sötétebbre fogja be a festék először, és aztán sokat ledob.

De ez durva: tegnap megmostam a hajam, és gyakorlatilag mindent ledobott, egyáltalán nem látszik a melír a hajamban!! Egyenletes szőke mindenhol.

Kész vagyok.


Mintha nem is mentem volna fodrászhoz... amit kifizettem, az meg egy sima hajvágásra kicsit sok lenne, a barna csíkokról meg ennyit.

Nagyon mérges vagyok.


Jogos ilyen esetben visszamenni hétfőn a fodrászhoz??


2011. júl. 9. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza érdeklődni mindenképpen hogy ez miként történhetett, de a reklamáció egy ilyen esetben sosem biztosan jogos, ugyanis minden haj máshogy reagál a dolgokra. Akkor lenne totál jogos, ha mondjuk pirossá vált volna vagy kihullott volna fele hajad.

Mert a melírra sem egyformán reagál a haj, ez sajna benne van a pakliban festett szőkénél, ledobja a barnát...

2011. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy nem szakmabeliként is tudom, hogy ledobja a szőke festett a barnát, és úgy választok festéket, illetve bekalkulálom, hogy még a sötétszőkéből is lehet fekete, úgy besötétedik.

Ami különösen kellemetlen, hogy most voltam először ennél a fodrásznál, elég régen nem voltam egyáltalán, és basszus: senki se veszi észre, hogy megcsináltattam a hajam!!!

Ötezret otthagytam úgy, hogy csak igazítást kértem a hosszából, a melírozás meg lekopott.


Azt hiszem, továbbra is inkább én fogom csinálni a hajam, sokkal olcsóbb, és olyan, amilyenre akarom.

pff...

2011. júl. 9. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ötezerért levágta + be is melírozta? hát ne csodálkozz, hogy kb. semmi nem látszik belőle :DDDD
2011. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, ennyiért elég olcsó volt......
2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt vidéken kb. ezek az árak vannak, a legtöbb fodrász ennyiért melíroz, fest és vág.

Mellesleg az is, aki a 400 forintos Kallos festékeket használja. :P

2011. júl. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!