Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hőillesztéses módszerrel...

Hőillesztéses módszerrel szeretné hajat felrakatni. E egy pár helyen azt olvastam, hogy amikor visszamegyek újra rakatni, akkor levágnak belőle (a ragasztó miatt) és párcentivel rövidebb lesz. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a ragasztóval nagyon kell vigyázni. Barátnőmnek olyannal csinálták,hogy felolvadt a ragasztója,a haja olyan lett. Nagyon vigyázz!
2009. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem vágtak le belőle semmit, úgyhogy szerintem nem. Viszont ha ezt olvastad akkor lehet, hogy van egy pár szalon ahol így csinálják, de akkor is max. csak félcentit ami meg sem látszik.
2009. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek!


Ha tényleg így történ akkor az valami nagyon gagyi lehetett vagy hajvasalóval véletlenül hozzáért, de mondjuk ha csak egy pillanatra akkor attól még nem tud, szóval több másodpercig kell rányomva tartani ahhoz, hogy megolvadjon. Mivel ez egy keratin lap (ami a hajadban is van) ezért semmitől nem lenne szabad így járnia. Se meleg víz, se hajszárító. Mivel a saját hajad sem olvad meg ha megszárítod..

2009. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz nemsokám harmadjára hőilesztéssel póthaj feltéve. Ez nem így van, nem tudom hol olvastad, bár fodrásztól függ, ki hogy csinálja, az enyém nem vág belőlle.

Amúgy ragasztó oldóval szedi le a póthajat, roncsolni nem roncsolódi annyira, és nekem a póthaj alatt iszonyatosan gyorsan nő a hajam és nagyon szép :)

Nekem ez kényszermegoldás volt , mivel a sok vasalától leégettem. Úgy volta vele, próba szerencse :) amióta póthajam van, a természetes, eredeti hasjam a póthaj aléatt nagyon szépen megnőtt és amúgy is az eredeti is szép lett.Olyan hosszú lett a hajam, az eredeti is, amiről mindig álmodtam. A leégett hajam is 1 év elmúltával nagyon szépen megnőtt.

Tanultam az esetből, odafigyelek, ha vasalom, és rendszeresen, mindig ápolom(balzsam, házi pakolás)és azóta nagyon szép :)

Szóval nekem bevált a póthaj a többit még nem próbáltam, de sztem maradok ennél.

A lényeg, nekem mikor leszedi a póthajat nem vág a hajamból, mindig csodálkozik, hogy már megint m,ennyit nőtt ?! :) persze mikor szervízre megyek, mikor átnézi a póthajat, akkor a ragasztásnál a kis kinőtt szálakat vágja le, de azt is azért, hogy ne gubancolódjon és majd könyebb legyen levenni, de ennek nincs oolyan nagy jelentősége a haj hosszúsága megmarad.

Az én fodrászom így csinálja, hogy egy másik?! azt nem tudom.

2009. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha profi szakemberre bízod a hajad, akkor nem fordulnak elő ilyen "balesetek". Egyébként legtöbbször nem kell levágni a ragasztós részt, erre van az oldószer..
2009. okt. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!