Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor ideális ebbena nagy...

Mikor ideális ebbena nagy melegben napozni és mikor barnit a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én pontosan 11:28-kor feküdtem ki 44 percre. ez idő alatt természetesen forgolódtam, de mikor már ne bírtam tovább és felálltam, iszonyatosan szédültem túgott az egész fejem.. majdnem elájultam.

egyébként a kérésre nem tudok válaszolni csak azért mondom, hogy nagyon vigyázz

2011. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 11-3 között nem szabad kimenni,de ilyen melegben én még 6kor is érzem,hogy éget a nap. 4 óra után próbálkozz szerintem,nem fogsz délben jobban barnulni,csak égni.
2011. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első, jó hülye vagy, már bocs. Délben kimenni egyenes út a gutaütéshez és a bőrrákhoz is.

11 és 3 között semmiképp ne menj ki, utána is használj fényvédőt. Az UV sugárzás elég erős ma is.

Bár ilyen hőségben ugyan ki nem feküdnék, mert felforrna az agyam. :D Ha már mindenképp napozni akarsz, inkább csak vízközelben tedd, ott legalább hűtheted magad.

2011. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elsö! velemis ezvolt ma pont csak én v 20percig ha birtam...aztán meg lüktetett a fejem szédültem...egyszer elégvolt
2011. júl. 9. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. júl. 9. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap azaz péntenek és tegnapelőtt, azaz csütörtökön is napoztam.

Mind2 esetben kifeküdtem kb. 13-kor és 15:30-kor jöttem be.

Én nem voltam rosszul egyáltalán. És nem is tudnék más időpontban napozni az erkélyünkön, mert oda csak ez időtájt süt be a nap, tehát mikor a legjobban tűz!

Egyébként nem égtem meg, hanem szépen lebarnultam, szerencsére jó bőröm van.


27/N

2011. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem sem a leégéssel van bajom hanem h hőgutát kapok:))
2011. júl. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!