Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haj és a vízi sportok?

Raszta haj és a vízi sportok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. a kérdésem az lenne, hogy én vízilabdázom már jóideje.. és szeretnék raszta hajat.. ha jó helyen csináltatnám, gondoznám és waxoznám rendesen és az elkészülése után kihagynék 1-2 hetet akkorvan esély hogy megszokja a vizet és nejöjjön szét ? Vagy ez a kettő dolog üti egymást ?
2011. júl. 8. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem berohad... vagy gombás lesz
2011. júl. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha edzés után kifacsarnám és megszáritanám amennyire tudom ?
2011. júl. 9. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt az a gond hogy horgolt rasztáról lesz szó, és nem természetesen összeállt hajról mert az jobban bírja a vizet.

Nagyon hamar megfogod unni a hajad ha megcsináltatod, leírhatnád milyen hosszú most mert ha vállig vagy hátközépig érőt szeretnél az vizilabda mellé nem túl jó.

Ha rövidről van szó ami nyakadig ér, az talán nem fog gondot okozni.


De a klóros víztől iszonyat száraz lesz és jönnek a bajok hónapok után, fejbőröd tönkre megy korpás is lehetsz, és ez mind a sok vízzel való érintkezés kiváltó oka lesz.


1-2hét az lóf*sz lesz neki, hónapok kellenek ide is, sztem válassz másik sportot ami nem a hajad kárára megy.


Most kerültél olyan helyzetbe hogy választanod kell 2 dolog közül amit igazán akarnál :D

2011. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! ha még aktuális a kérdés, szívesen mesélek, de feleslegesen nem írom tele az oldalt :)


21/n - két éve raszta :)

2011. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!