Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezőhöz valóban vizet...

Hajszínezőhöz valóban vizet kell adni?

Figyelt kérdés

Palette color shampoo-t vettem, és két alkalommal is említi a vizet, de furcsának találom.

Használat előtt: 'nedvesítse be hajàt.', majd pedig öblítésnél: 'kevés meleg vizet hozzáadva masszírozza hajába, míg dús hab nem képződik. A hatóidő lejárta után öblítse le a habot a hajról, míg a víz tiszta nem lesz.'

Tényleg kell hozzá a víz?


2011. júl. 8. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nedves hajra kell felkenni.rajta kell hagyni előírás szerint,majd öblítés előtt kis vizet rálocsolsz tussal,felhabosítod a fejeden,mintha samponnal mosnál hajat.utána kimosod,míg a víz tiszta nem lesz
2011. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, nem a hajszínezőhöz kell a víz.

Miért kételkedsz a használati utasításban?


Nem mindegyik színező egyforma, szóval ha azért csodálkozol, mert előtte másfélét használtál, ahol nem nedves hajra kellett felvinni, az most nem számít. Tartsd be a mellékelt használati utasítást.


Egyébként biztos nem véletlenül nevezték el "shampoo"-nak :)

2011. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
én is hajszínkrémet használok,azt is vizes hajra kell és a végén fel kell habosítani mielőtt kiöblítem (casting creme gloss)
2011. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
A Castingot nem kell felhabosítani. Csak felkenni mint a festéket. Az új Sublime Mousse-ot kell.
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de a végén mielőtt kimosod fel kell habosítani,nem a felvitelnél hanem kiöblítés előtt...azt használom hónapok óta,tudom :)
2011. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is használom nagyjából másfél éve, de még nem tűnt fel, hogy a fodrászom felhabosítaná. Azt hittem, csak simán kimossa és kész. :D De végülis mindegy, engem csak a végeredmény érdekel.
2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én magamnak festem vele otthon,és a használati alapján csinálom...úgy kell felhabosítani,mintha sampon lenne a hajadon és kicsit bele kell masszírozni majd kiöblíteni...én ezmiatt nem megyek fodrászhoz,simán meglehet csinálni otthon,nem nagy kunszt...
2011. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy alkalmas otthoni használtra, de én nem szeretek ilyenekkel szenvedni. Meg amúgyis nálam a hajfestés egybe van kötve a vágással általában. Mondjuk eleve sokat járok fodrászhoz, de akkor szoktuk vágni, mikot festjük is.
2011. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat! :) évekig szőke voltam, néhány hónapja váltottam vissza barnára. Mindig is festéket használtam, ez az első alkalom, hogy hajnszínezővel próbálkozom. Csak emiatt volt furcsa..a festékhez nem kellett víz. Gondoltam letisztázom, mielőtt alkalmazom
2011. júl. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!