Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna szemhez jól áll a...

Barna szemhez jól áll a fekete haj?

Figyelt kérdés
Gondolkozok nagyon,hogy feketére váltanék.Voltam már 3évig,de azóta változott az arcom is,sovány is vagyok.Barna szemem van és napozok így barna bőr.Mennyire állna jól?A barátom utálja,de nekem tetszik.
2011. júl. 8. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp vagyok, mint te. Vékony vagyok, enyhén barnított bőrrel, sötétbarna szemmel. Eredetileg nagyon-nagyon sötétbarna, szinte fekete a hajszínem, de én festetem kicsit világosabbra, szép középbarna-sötétbarna közötti árnyalatra, ez így sokkal jobb szerintem. De arca is válogatja. Ha nőies, finom arcvonásaid vannak, akkor jól fog állni a fekete, ha viszont erős arcod van, mint pl nekem, akkor maradj egy pár árnyalattal világosabbnál!
2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!