Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok segitenétek? Mit tegyek?

Lányok segitenétek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
lányok szerintetek gyantacsikkal le lehet szedni a bikinivonalrol a szört, vagy az valami kárt tehet bennem odalennt?vagy ez márkátol függ?segitsetek!
2011. júl. 7. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
le lehet szedni,de nem szabad túl sokszor lehúzni,mert megsérül a bőröd
2011. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le lehet, csak nem mindegy, milyen minőségű gyantát veszel. Nekem a kozmetikus szedi le, és az nagyon jó...Persze az ára is megvan.:S
2011. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kozmetikusnál átlagban mennyibe kerül?és ott hogy történik ez az egész gyantázás?
2011. júl. 7. 17:22
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és honnan lehet tudni hogy milyen a minösége a gynatänak, ha magamnak szeretném lehuzni?
2011. júl. 7. 17:23
 5/9 bigdogtree válasza:
hat en nem tom de ha te ottis szorosvagy akkr man jobb ha nem vetkezel le nyilvanosan persze vicceltem elnezest ha megsertettelek 500000 ft en anyit szoktam adni vagyis anyit kell plusz a zsebbe 150 ft
2011. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem fontos pont itt viccelödnöd.
2011. júl. 7. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusomnál úgy működik, h egy nagy tangába megyek, amit jobbra, balra félre tud húzni, így nem kell levennem a bugyim. nemtom, másnál hogy van. :)

Én a teljes láb és fazonra fizetek 3200 Ft-ot, de ez nagyvárosban lehet drágább, faluban meg lehet, hogy olcsóbb....

Úgy működik, hogy odamész, levetkőzöl, belefekszel egy nagy székbe, ő majd mondja, hogy hogy fordulj, vagy hová rakd a lábadat. Rákeni egy kis gépszerű izéből a gyantát, ami meleg, ráragasztja a csíkot, párszor rányomja és lerántja. Elsőre nem valami kellemes, de a harmadik, negyedik alkalommal már megszokod.

2011. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

voltam mär sokszor kozmetikusnäl, csak ettöl félek picit: //

de köszönöm szépen a välaszokat: )

2011. júl. 8. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam pl 700 a bikiniigazitás, 1500 a teljes fazon (ebben a popsi is benne van). Bp XII. ker. :)
2011. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!