Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom serkenteni a...

Hogyan tudom serkenteni a hajnövekedést?

Figyelt kérdés
elsősorban hajszeszes/krémes megoldásokat várok de jöhetnek a kapszulás tanácsok is.
2011. júl. 6. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ha masszírozod a fejbőrödet hajmosásnál, és nem csak gyorsan megmosod, az is segít. Van az a tévhit hogyha vágják a hajad végét sűrűn de keveset, akkor jobban növekszik. Ez butaság, ennek ne dőlj be. Akkor csak azért látszik jobban a növekedése, mert a törött vég vágva van és nem törik. Kapszulákat nem ajánlom, mert nem csak a hajad fog jobban nőni, hanem minden más szőrzeted is, mivel a szervezeted nem tudja kitalálni hogy mit szeretnél növeszteni:D Krémet és hajszeszt ajánlani sajnos nem tudok, nem használok ilyet, de azt biztosan tudom hogy kapszulát ne erőltesd az előbb leírtak miatt. Jó hajnövesztést:)
2011. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves válaszoló! Sajnos beleestem abba a hibába h a gyönyörű hát középig érő hajamat levágattam és most jelenleg a leghosszabb tincs sem éri el a nyakam alját.

Nagyonnagyon örülnék ha visszanőne a hajam évnyitóig:)

2011. júl. 6. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Húúha, az a legjobb hajnövesztővel sem fog sajnos sikerülni.:S

2011. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, a kapszulákat én sem ajánlom, tapasztalat, hogy máshol fog kinőni a szőröd:D hajszeszekbőla bánfi hajszeszt elég sokan dícsérik, én az flp-s first-t használom, nekem az elég gyorsan növeszti, illetve még sokan a ricinusolajat is mondják, hogy jó.
2011. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a ricinusolaj vált be. Patikában lehet kapni 2-300 ft 75ml. Hajmosás után, még vizes hajra viszem fel, hajtövekre és hosszra egyaránt, majd 45 percig hagyom rajta, turbánba csavarva dunsztolom (de akár egész éjszaka is rajta lehet, természetesen ilyenkor nincs egész éjjel rajtam a törölköző, a párnát célszerű letakarni eggyel). Az idő leteltével le mosom samponnal.
2011. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Panthenol spray-t. Gyógyszertárban lehet kapni! (Igen, az ami leégésre való)!
2011. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDEGYIKŐTÖKNEK!

kb a haj havonta így hány centit fog nőni?

2011. júl. 6. 23:35
 8/10 A kérdező kommentje:
és hogyan kell alkalmazni a ricinus olajat?
2011. júl. 6. 23:49
 9/10 anonim ***** válasza:

A ricinusolajat én olivaolajjal szoktam felmelegíteni (kb felesben, de ink. a ricinus legyen több) és úgy viszem fel. Én kb 2-3 órát hagyom rajta. És ezt heti 3 alkalommal kb.

Ha van otthon hajfestőecseted, azzal a legkönnyebb.

De amúgy az évnyitóra tuti biztos, hogy nem fog addig visszanőni :/ Addig maximum 5 centit nőhet. (kevesebb mint 2 hónap van addig, és a haj a legjobb esetben is 2-3 centit nő havonta)

2011. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) 5 centi? no nembaj beérem azzal is:D
2011. júl. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!