Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fogná be a...

Milyen színűre fogná be a hajam egy szőkítőporos melírozás ha színező van rajta?

Figyelt kérdés

[link]

Jelenleg ilyen színűre van színezve a hajam és nem szeretnék várni a kikopással, lenövéssel, hanem szőkítőporos melírt rakatnék bele. Csak azt nem tudom, hogy milyen színű lenne a szőkítés során. Félek, hogy nagyon sárgás lenne, bár ez a szín hamvas barna, nincs vöröses fénye, talán így szép szőke tincsek lennének. Szerintetek? (bár igazából inkább ilyen színűre fogta be a hajam ez a színező: [link]


2011. júl. 5. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg kikopik a színező.:)Hajad is jobban örülne szerintem neki.
2011. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy sárgás(narancssárgás) lenne tőle a hajad..bár szerintem csúnya a barna hajban a szőkemelír (töredezett hatást kelt) de ha annyira szretnéd akkor szőkítsd ki szőkítőporral és ha sárgás lesz (márpedig az lesz) fellél rá renes szőke festékkel. Úgy jó lesz.
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél rá* elnézést:)
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fessél rá*:)) hoppá
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: ne tetesd már vele tönkre a haját! A szőkítő+festék nagon roncsolja a hajat, tudom,saját káromon. Inkább keress fel fodrászt.
2011. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy roncsolja..de csak a kérdésre válaszoltam, mert ugye ez az egyetlen módja, nemde? Elleneztem ezt az egészet az elejétől..
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha színezve van akkor simán meg lehet várni,amíg kikopik.:)
2011. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szépen kopik ki a színező, ezért kellene valami a hajamba, de nem szeretném újra színezni.
2011. júl. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!