Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a rövid hajat...

Igaz, hogy a rövid hajat nehezebb, macerásabb gondozni, mint a hosszút?

Figyelt kérdés
Rövid frizurát szeretnék, mert rengeteget vacakolok a vállig érő hajammal, és már unom, hogy egy óra, mire hajat mosok stb. Olyan haj kéne, amit csak kifésülök reggel, aztán indulhatok is. Viszont azt hallottam, hogy a rövid haj karbantartása nem kevesebb időt igényel, sőt. Tapasztalatok?
2011. júl. 3. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nos..nekem volt rövid hajam...és igen...minden nap be kell állítani...többször kell hajat mosni, hogy úgy álljon...a hosszu hajat (nekem most az van) ha hülyén is áll be tudod fonni, össze tudod kötni...seccpecc alatt...igen..tapasztalatból tudom, hogy több gondozást igényel a rövid haj...de ez nem jelenti azt, hogy nem éri meg:)
2011. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tipikusan erős, vastag szálú hajam van, úgyhogy garantálom, hogy a rövid hajjal alaposan megszenvednél.
2011. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, lebeszéltetek (:
2011. júl. 4. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!