Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a rövid hajat...

Igaz, hogy a rövid hajat nehezebb, macerásabb gondozni, mint a hosszút?

Figyelt kérdés
Rövid frizurát szeretnék, mert rengeteget vacakolok a vállig érő hajammal, és már unom, hogy egy óra, mire hajat mosok stb. Olyan haj kéne, amit csak kifésülök reggel, aztán indulhatok is. Viszont azt hallottam, hogy a rövid haj karbantartása nem kevesebb időt igényel, sőt. Tapasztalatok?
2011. júl. 3. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A rövid hajat állítgatni kell ez tény, ezzel szemben a szép hosszút csak megszárítani, semmi több. A rövidet el lehet feküdni, és tupírozni sem árt ha nem akarsz bukósisakfejet, a hosszú lágyabban keretezi az arcot, elfeküdni nem lehet annyira soha mint egy rövidet.
2011. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem a rovid hajjal tobb a gond , ha jol akarsz kinezni , ezzel szemben a hosszu jol all kiengedve is , feltuzve is . de akar feldobhatod 1-2 hajcsattal , vagy ha nincs idod elrendezni akar felkotheted copfba . de a rovid hajat ha nem rendezed el akkor eleg rondan tud kinezni
2011. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig volt rövid hajam, most hosszú, úgyhogy elég tapasztalt vagyok ebben a témában.

A rövid hajat baromi nehéz kezelni. A lehető legirreálisabban el tudod feküdni, aztán a fejed olyan lesz, mint valami punknak. Szélben is nagyon idiótán fest, amikor ezer felé állnak a rövidke tincsek. A beszárítása is elég időigényes, nem olyan "romantikus", hogy megszárítod 5 perc alatt, és annyi volt.

Szóval a hosszú haj sokkal kezelhetőbb.

2011. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor van gond, mikor nő lefele... mert akkor sehogy se akar állni..
2011. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

:( lehet, hogy leteszek a tervemről... de a probléma továbbra is fennáll - olyan frizu kéne, amivel nem kellene rengeteget vacakolni...

2011. júl. 3. 23:09
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

22.51 es vagyok , amugy a youtube-on is sok tippet talalsz , hogy hogyan tudod egyszeruen elrendezni , szolj es kuldok par linket

:)

2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, de itt is azt írják le, hogyan kell frizut csinálni - én pedig sem vasalni, sem zselézni nagyon nem szeretnék. olyan hajat szeretnék, ami úgy van magában. - tudom, vágassam le kopaszra (=
2011. júl. 3. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:
keresek olyan linket ... kis turelmet :) elozo .. a linket aki tette:)
2011. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok, és a hajam helyén egy hatalmas, erős szálú szénakazal van. kezelhetetlen őskáosz. elegem van, ezért szeretném levágatni valami olyasmire, amivel nem kell nap mint nap szenvednem, hogy valahogy kinézzen - reménytelenül, mert az első szélfuvallat hatására megint az őskáosz állapotába tér vissza.
2011. júl. 3. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!