Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avani dead sea costemics....

Avani dead sea costemics. Vélemények?

Figyelt kérdés
Aki használ/használt ilyen terméket megoszthatná velem mi a véleménye ezekről, mert vettem ma egy körömápoló készletet tőlük vmi méregdrágán, és kíváncsi vagyok tényleg az-e amit mondanak. A csomagban 1 durva reszelő volt, meg kockarúd, aminek 2 felén polirozó volt, 1 felén egy nagyon gyenge arany reszelő vagy mi, és egy másik felén pedig valami gyenge polirozó, meg egy körömolaj, a körmeim szép fényesek lettek, de ennyi pénzért ezt elis várja az ember. Aki tud írjon véleményt a többi termékéről is. Köszi
2011. júl. 2. 21:32
 1/2 anonim válasza:
En is vettem valami vegyianyag van benne es sarga foltok lettek a kormomon szerintem dobd ki es menekulj
2011. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nekem nem lettek sárga foltok, de jobb se lett a körömágyam azis biztos, a körmeim is másnapra elevesztik a fényüket, 2000 forint már repült is az ablakon
2011. júl. 10. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!