Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műkörmös ezt meg tudja csinálni?

Műkörmös ezt meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés

Sima francia körmöket szoktam csinálni szabadkézzel vagy készlettel magamnak, de valahogy sohasem sikerül tökéletesre illetve két nap és már kopik le bárhogy is csinálom és ez nagyon idegeítő. Az lenne a kérdésem, hogyha elmegyek manikűröshöz, akkor megtudja azt csinálni, hogy nem rak fel semmilyen műkörmöt meg semmi mű dolgot, csak kifesti a körmöm ilyen franciára(semmi csilli-villi fene nem kellene rá)? Talán zselével vagy csak sima körömlakkal? És ha lehetséges lenne ez, akkor mennyibe kerülne kb. és meddig tartana?

[link]


2011. júl. 2. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem 15/L
2011. júl. 2. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
persze.barátnőmnek 1200ft szépen formára reszelte és kifestette franciára és a gyűrűs ujja kapott 2-2 starsszott.
2011. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam csinálni, és a titka, hogy nem szabad elfelejteni a fedőlakkot. Egyrészt fényt ad a körömnek, másrészt alatta nem tud lekopni a lakk.
2011. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen.az 1200 Ft jól hangzik :D..én is szoktam rá rakni fedőlakkot, de nekem mindig lekopik 1-2 nap után :(..várok még válaszokat!!!
2011. júl. 2. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
ha biztos megoldást szeretnél, csináltatsz porcelán körmöket, azoknak nincs nagyon mű hatása, és az addig fényes és hibátlan amíg nem mész feltöltetni (kb 3 hetente) és a porcelánnak nincs mű hatása, a zselének viszont igen
2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, hát nem tudom én úgy hallottam,hogy a műkörmök egytől egyik tönkre teszik a körmöt, ezért gondoltam a sima zselére.
2011. júl. 3. 00:06
 7/9 anonim ***** válasza:
a porcelán nem hogy nem teszi tönkre, de még védi is, és az a jó a porcelánban, hogy az nem mű köröm kategória, a porcelán köröm az porcelán, és nem műköröm, sokan sajnos ezt nem tudják
2011. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát annyiban mégis mű, hogy nem saját :)
2011. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát igen nem saját, de nem műköröm kategória, mivel a műköröm le esik, le lehet szedni stb.

ez nem esik le, és leszedni se lehet, csak lereszelni

2011. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!