Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol van Veszprémben (vagy...

Hol van Veszprémben (vagy környékén) műkörmös, aki ilyen szépre, igényesre meg tudja csinálni a körmöm?

Figyelt kérdés

A körmeim rövidek, formátlanok, állandóan beszakadnak, vékonyak. Egyszerű francia manikűrt szeretnék. Egyszer voltam egy szalonban (Vp), de olyan rondára csinálta a körmöm az egyik lány, hogy egy ideig elment a kedvem a műkörmöktől. Most szeretnék megint, de valami SOKKAL IGÉNYESEBBET. :)

A segítséget előre is köszönöm.

(Ha esetleg tudtok ilyen körmöst, a nevét is írjátok le légyszíves, és ha van 1-2 munkájáról kép, esetleg árat is tudnátok mondani azt is megköszönném. :) )

Ilyenekre gondoltam:

[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


2010. jún. 18. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg a munkáikat és választhatsz közülük.Mind veszprémiek.

2010. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a választ, megnézem mind :)
2010. jún. 18. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A job körmösöknek van neten honlapjuk, és referenciamunkákat is tesznek fel...azok alapján tudsz dönteni, és az árakat is megtalálod.keresőbe veszprém, műköröm, és hajrá:)
2010. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

rendben, keresgélek még, találtam egész jókat :)

köszi a választ

2010. jún. 18. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked ezek a szép körmök???

Turcsi ujjú....nem szépek,ennél azért remélem jobbat találsz..

2010. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi az észrevételt, de éppen azért keresek olyat,aki ilyenre tudja csinálni, mert hasonlóak "turcsi ujjaim" vannak.

azért köszi a "választ" <3

2010. aug. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!