Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamba valamilyen...

Ha a hajamba valamilyen extrém színű melírt szeretnék (pl. rózsaszín, zöld vagy kék, ilyesmi), azt csak fodrász tudja megcsinálni? Vagy lehet ilyen festékeket is kapni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

megcsinálhatod magad is.^^ úgy általánosságban jobban sikerül.

ha nincs ismerősöd aki már használsz festéket. akk menj el a fodrászhoz azt kérdezd megtőle h nem e tud eladó festéket. bár színező nem jó.:S mert hajvasalásnál kikopik a hajból.

2009. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászkellékesnél lehet kapsz olyan festéket, de én inkább a fodrászt ajánlanám.
2009. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szoktam csinálni, Alfaparf Jean's Color színezővel. Előtte pedig ki kell szőkíteni a festendő részt ha sötét a hajad.
2009. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodraszhoz, az extrem szinekhez feherre kell szokiteni a hajat, volt egy ismerosom aki csak egy vastag tincset akart, nem hallgatott ram es 2 centisre tort a hajtincse!!!
2009. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, igaz amit az előző válaszoló írt. Nem mindegy milyen színű hajra festik rá. Pl. sötétbarnára soha nem fogsz tudni rózsaszín melírt csinálni. A haja meg azért tört le tőbe, mert sokáig hagyta fenn a szőkítóport, ugyanis azt folyamatosan figyelni kell. Megpróbálhatod otthon de akkor semmiképp se egyedül, meg a fodrászboltba mindent pontosan kérdezz meg, mielőtt szívatva lesz a hajad.
2009. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem az alaphajszínem közép/sötétbarna. nem volt még festetve. akkor ne is álmodjak a rózsaszínről? Úgy gondoltam hogy feketére kéne festeni és úgy a rózsaszín, vagy piros. De annyi lányon látom, akkor csak meg lehet csinálni valahogy?!?
2009. márc. 27. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előbbiekben is írtam, h lehetséges, ki kell szívatni, csak azzal vigyázni kell.
2009. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj. belehet festeni feketére ez az alap szín.

ahol gondolod kifehérítik. utána a fehér részt befestik arra a színre amienre gondolod. semmisefog látszódni abból h fehérítve lett volna.

érted.? (:

2009. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csináltál már melirt?mert ha nem akkor nem nagyon ajánlom,vagy gyakorolj elötte kicsit valamelyik barátnődön:-) nem kell előtte kifehériteni,lehet venni olyan szines melirporokat,amik erős peroxidot tartalmaznak,az könnyen befog akármilyen hajat,föleg ha még nem volt festve,válaszd ki a tincset,tekerd be alufóliába,és csak utána kend rá a feketét,igy ha véletlenul máshova is sikerült kenni a melirporbol,le tudod vele takarni.ha nagyon világos a bőröd lehet hogy fura lesz az erős kontraszt,akkor egy kicsit probálj lebarnulni.
2009. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!