Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajammal?

Mit tehetnék a hajammal?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is "rossz minőségű" hajam volt, sose szerettem. Mindig növesztettem, aztán mikor elért egy bizonyos hosszt, már annyira elcsunyult, hogy le kellett vágni, így maradt a vállig érő haj. Nem is lenne ezzel semmi baj, hanem enyhén hullámos és szálkás hajam van, felül viszont egyenes és, amikor mindig kifésülöm rá egy pár percre megint össze-vissza áll, se nem egyenes, se nem hullámos, mint egy "szénakazal". Most nyáron elhatároztam, hogy, akkor legyen hullámos az egész ne csak az alja és bedaueroztam. Elejébe szép volt pár napig, most meg kezd belőle kimenni és megint csak alul hullámos, felül egyenes és össze vissza áll, kezelhetetlenné vált és még szálkásabb lett, csunya, össze-vissza álló, fura tapintású, amit ki nem állok és már nem tudok vele mit kezdeni, már mindent megtettem és mégsem áll sehogy. Levágatni rövidre nem akarom. Szerintetek mit lehet vele csinálni? Jah és hozzáteszem, hogy mindig ápolom, odafigyelek rá, balzsamozom, rendszeresen mosom stb.
2011. jún. 28. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki olyan pakolást amit még nem használtál, hátha az segít. Fond be minden este, reggelre engedd ki...Esetleg hajvasalás. Hajcsavarót is kipróbálhatod, ha maradnál a göndörnél.:)
2011. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem hasonló hajam van, nekem felül egyenes alúl meg hullámos kicsit vagy nem is nevezném hullámnak nem egyenes de nem is hullámos...a lényeg h dauer rossz ötlet volt, igazáből nekem azért ilyen tépedt re lett vágva ha neked is akkor itt a probléma meg kell várni míg összenő valamennyire nekem ehhez az kellet h 1,5 évig nem voltam fodrásznál majd most megyek... most balzsamozd olyan sampont használj ami ápol, és ne vasald és ne szárítsd hanem hagyd vizesen megszáradni :) remélem segítettem
2011. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont neked lenne jó:

http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

2011. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Befonni nem lenne energiám minden este, hajvasalóm meg sajnos nincs, hajcsavarót próbáltam már csak azzal meg az a bajom, hogy nagyon nem tetszik, ahogy áll tőle megint csak a hajam.:S
2011. jún. 29. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is tépettre van vágatva, akkor lehet az a baj, bár nem tudom mit határoz ez?
2011. jún. 29. 22:01
 6/6 A kérdező kommentje:
A dauert nagyon megbántam, a legrosszabb ötlet, amit valaha kigondoltam.:S Utálok elmenni is már valahova, mert nem lehet kezelni az egészet.
2011. jún. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!