Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fog így látszódni az önbarnító...

Fog így látszódni az önbarnító krém? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ha minden nap leradírozom, majd önbarnító ( [link] aztán hidratálás. Ha ezt minden nap ismétlem akkor látszódni fog az önbarnító?
2011. jún. 28. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, nem is szeretnék okoskodni, de én úgy tudom, hogy a radír épp hogy eltünteti. Legalábbis csomó helyen ezt olvastam, hogy ha probléma akad a barnítóval vagy foltos leszel, bőrradírral tudod rendbe hozni.
2011. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ez igaz. De nekem gyakrabban kéne radíroznom a bőröm és azért kérdezem, hogy akkor érdemes-e önbarnítót használni.
2011. jún. 28. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha kimész a napra... azzal biztosan lebarnulsz... :)
2011. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válaszd inkább a napot..az tuti megmarad.és akkor radírozhatsz :D
2011. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem nyomós oka van rá a kérdezőnek,hogy miért nem napozik inkább,úgyhogy felesleges ezt tanácsolni. A bőrradír leszedi a barnítókrém réteget a bőrről a tudomásaim szerint.
2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, én is radírral szoktam korrigálni, ha rossz, vagy rosszul vittem fel a barnítót..

Én akkor szoktam használni, ha egyik napról a másikra le akarok barnulni (télen is), nekem a johnson night ( [link] vált be a legjobban, egyszeri alkalommal lebarnulsz tőle egy éjszaka alatt (még a fehér bőrű barátnőm is), és ez általában "fürdésbíróbb", mint a többi..

Viszont ha mindenképpen radíroznod kell, az avonosat nem ajánlom..

2011. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!