Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb önbarnító krém?

Melyik a legjobb önbarnító krém?

Figyelt kérdés
Minden önbarnítótól sajnos foltos leszek,nagyon fehér bőröm van,valaki tud segíteni? ja! Leradírozom magam,előkészítem a bőröm evvel nincs baj:-))
2010. jún. 3. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a garnier barító testápoló egy pár nap után hoz eredményt. barátnőm használja tavasz kezdetekor. mindig jó színe van.
2010. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is garnier önbarnítós testápolóm van,kifejezett világos bőrre,mert amúgy hófehérke vagyok xD de így 3nap után gyönyörű színem lett :)
2010. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dove-re esküszöm. Volt Garnierem is de nem vált be főleg az illata,meg a színe is sárgás volt nekem.
2010. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Egyik sem jó! Mind szar!
2010. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem dm-es sundance van, és szerintem egész jó, viszont van l'oreal nutribronze is, az meg se látszott rajtam...
2010. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem múltkor Vichy-t ezrekért, szép színem volt, de foltos voltam tőle... Dm-es Carotten-t is kipróbáltam, attól is foltos voltam.. Egyedül a Dove önbarnítós testápoló ami úgy-ahogy bejött, amiben ilyen nagyon apró csillámok vannak. Attól nem leszel egyből nagyon barna, fokozatosan barnít, de legalább nem leszel tőle foltos.
2010. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ,hm akkor 2.--ből kell választanom :-)
2010. jún. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!