Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknek is szőrös lenne a...

A nőknek is szőrös lenne a lábuk, ha nem borotválnák vagy szőrtelenítenék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég idióta kérdés :D
2011. jún. 27. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen az lenne,de nem annyira mint a férfiaknak :D
2011. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elég logikátlan kérdés,nyilván nem a semmit szőrtelenítjük.
2011. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úristen, emberek, hová tűnt a logika?!?!

SZŐRTELENÍTÉS! Elemezd ki a szót. xD

És csak úgy hobbiból szeretünk több órát pepecselni ilyenekkel, esetleg több ezret otthagyni a kozmetikusnál havonta, csak hogy eltűnjön a szőr a lábunkról, ami ugye nem is létezik.

Persze hogy szőrös. O_o"""

Sőt, volt egy osztálytársam, aki télen előszeretettel mutogatta tesi előtt a lábára nőtt dzsungelt.

2011. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező arra gondolt, hogy olyan erős lenne e a női lábszőrzet mint a férfiaké. [link]



ha egy nő megnöveszti persze hogy látszik, mégpedig ha barna vagy sötét szörzetű az illető, de nem oylan erős, mint a férfiaké

[link]


én szőke vagyok, így a lábszőrzetem is olyan és nem annyira látszik, csak közelebbről, de azért szoktam borotválni

2011. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
:DDD hat ez jóó XD IQ fighter XD
2011. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja ki kellet volna írnom, hogy "mint a férfiaké", hisz így értettem. Bocsesz! :D
2011. jún. 27. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szőke a lábszőröm, szval nem túl feltűnő XD
2011. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hiszitek vagy sem nekem sajnos majdhogynem férfias a szörzetem:D...hátna...mit tudok tenni...szörtelenitek...és mivel epilálok már jóval ritkább...meg nem hagyom megnőni hosszura soha...uh igen..jooo szörös tud lenni ha olyan fajta vagy:D
2011. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!