Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam? Alapban...

Milyen legyen a hajam? Alapban feketére festem, elől mindkét oldalt egy vastagabb tincset is be szoktam festeni másmilyenre, de most nem tudom milyen legyen. Göndör hajam van.

Figyelt kérdés
Az alap fekete szín megmarad, de elől azt a két vastagabb tincset, nem tudom, milyenre fessem. Eddig vörös volt. A vörös hamar kikopik, kifakul, tapasztalatom szerint. Barnára nem szeretném semmiképpen festeni (ki nem állhatom azt a színt). Ötleteket kérnék. Köszi! 24/L
2011. jún. 27. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:

:D:D nekem 1 éve pont ilyen volt :D fekete de elöl két oldalon 1-1 tincs először megmaradt szőke (mivel szőkéből lettem fekete) aztán vörös lett, utána ilyen lila [link]

meg ilyen is volt : [link]

viszont egy éve befestettem feketére azt is mert szerintem az úgy nőiesebb , és kevesebb vele a macera :)

19/L

ja annyi különbséggel h nekem nyíl egyenes a hajam és derékig ér

2011. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem igazából a lila tetszik, de sehol nem találok olyan festéket, fodrász kellékesnél meg nagyon drága, legalább is nekem. :(
2011. jún. 27. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy a tincseket kiszőkíted aztán meg rákensz mondjuk Brillance hajfestéket. Abban vannak lilás színek.
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ez amit belinkeltem az nem jó ? Palette Color XXL... nagyon szép lila színe van , viszont az a baj hogy már kb 4. mosás után nem olyan a színe mint frissen festve :/.. szal nekem ebből lett elegem
2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a baj a lilás meg kékes festékeknél hogy hamar kikopik a lényeg.
2011. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó az a festék, de nem látok sehol olyat...
2011. jún. 28. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann...én ilyen helyeken vettem anno
2011. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húgommal mindig lilát keresünk és nem találunk. 1-2 éve én is láttam hasonlót, de azóta sem.
2011. jún. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!