Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha epilálom a karomat akkor...

Ha epilálom a karomat akkor nőhet vastagabb vagy sűrűbb szőr vissza?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
jézusom, hogy bírod? egyébként elvileg nem, sőt vékonyodik
2011. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem,ha jó az epilátorod,és tényleg tövestül tépi ki.
2011. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jájj én nem bírnám epilálni :S Nagyon ritkán legyantázom, kb 2 évben 1x.
2011. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Az a helyzet, h igen. Én sajna így jártam. Én is leepiláltam a karomat.. sötétebb, és sűrűbb szőr nőtt vissza, sőt szúrt is. (Igaz, hogy előtte borotváltam egy ideig, de attól ugyanúgy ki kellett volna szednie tövestül. )


Bár ez epilátorfüggő. Ha jó az epilátorod, akkor ilyen nem fordul elő. És nem árban értem a jót.. az enyémet 8500-ért vettem, Philips.. és még sem jó. Mindenképp Braunba vegyél.

2011. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a combomat is epilálom. :D Hát nagyon remélem, hogy nem fog erősödni a szőröm. :D
2011. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én régóta epilálom a kezemet :) és nem nő vissza erősen a szőr. Sőt! Ritkult a karomon a szőr. És szerintem egyáltalán nem fáj :) Szinte egy csöppet se. Csak nekem egy kicsit idő igényes, mivel sokat 'vacakolok' vele.
2011. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont a karommal vagyok úgy, hgoy már évek óta epilálom, de egyáltalán nem ritkul.

Ez mitől lehet?

Viszont nem is erősödik. Azért még így is százszor jobb ez, mintha borotválnád. Szóval nyugi. A fájdalmat meg csak egyszer kell elviselni, lehetőleg fürdés után állj neki, mert akkor puhább a bőröd. Aztán krémezd be. Lehet, hogy nagyon ki fog pattogni, szóval akkor epiláld, ha aznap már nem mész sehova. Másnapra nyoma sem marad. Én egy héten egyszer szoktam csinálni. Sokkal lassabban nő vissza a szőr, mintha borotválnám. Attól már másnap látszik és csúnya pf.


Hajrá.

2011. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem. az a borotválásnál lehetséges csak.

az epilálás állítólag évek után, még el is vékonyítja, vagy kikoptatja. az a baj, hogy ez nagyon fáj, de hát a szépségért szenvedni kell...:DD :)

2011. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!