Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell ápolni a meghossza...

Bóna Barbara kérdése:

Hogyan kell ápolni a meghosszabbított hajat? Egyáltalán meghosszabbítassam-e? Mennyibe kerül a hajhosszabítás? És befestessem-e szőkére, mert olyan színű póthajat, mint az én eredetim, biztos nem találnak.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a hajhosszabbítást, az én véleményem szerint természetellenes és nem is olyan szép. Inkább várjál vele, míg egy kicsit nő. Meg biztos tudod, hogy nem két fillér ezeknek az ára (függ a hossztól ill. minőségtől),és általában meglátszik a helye, ahova illesztették. Meg ha jól sejtem, akkor ezeket is kell cseréltetni.
2009. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még annyi, ha meg tetetsz, kérdezd meg a fodrásztól, milyen hajat tesz bele. Mert egy európai embernek nem lehet afrikai, vagy ázsiai hajat tenni, csakis európait.
2009. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fekete ázsiai haj van feltéve,de tökéletes a minősége.Az én hajamba illik is,mert sötét vastagabb szálú,nem egy tipikus vékony szálú világos európai haj.12 ezerből megvolt egy profi hajhosszabbításom hajfelvarrásal,hajjal együtt.A hajat használtan vettem,nekem is fenn van már egy ideje,és szép a minősége,nem kócolódik,hajmosás után is szép fényes,vasalni sem kell hisz szinte full egyenes.Meg vagyok elégedve.
2010. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok törődést igényel a póthaj.Szilikonos hajvégápolótól kezdve,balzsamok,samponok és nem lehet elhanyagolni,mert hamar megsínyli a haj.A hajhosszabbítás sok dologtól függ:a saját hajad mennyire dús hisz a póthaj mennyiségét így tudod meghatározni ami álltalába 100g de kinél hogy,a technikától is függ:pl.csomózás,gyűrűzés,felvarrás,hőillesztéses..stb és eleve a fodrásztól is hisz ő hatázrozza meg az árakat.A szőkítés nem ajánlatos egy póthajnál sem!
2010. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!