Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizás után mennyi ideig...

Szolizás után mennyi ideig nem lehet fürdeni, hogy ne kopjon le aszin?

Figyelt kérdés
azt halottam,hogy szoli után egy ideig nem lehet fürdeni különben nem fog meg..fél 8kor jöttem ki a szolibol,mikor mehetek fürdeni?
2009. márc. 25. 20:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
85%
Nem azt kérdezte, hogy szolizás közben lehet a fürödni... :D Más napozás alatt fürdeni, vagy szolizás után..Na mindegy. Amúgy én általában úgy csinálom, h szoli előtt edzek, fürdés és utána szoli. Aztán már csak másnap fürdök.Ha tiszta a szoli(gondolom az)akkor sztem ez igy elég, nekem még semmi bajom nem volt. Nekem ez így nagyon bevált.
2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
65%
a víztől lehet jobban barnul a napon, de szoliba ha mész inkább csak akkor ne fürödjél pár óráig, ha be kented magad ilyen szoláriumos barító krémmel, mert annak van egy bizonyos behatási ideje. Én direkt szolárium előtt szoktam megfürdeni olyan dél-1 fele megyek szoliba, aztán meg csak este pancsizok :)
2013. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dettus114 válasza:
53%
Azért nem szabad fürdeni rögtön, mert a melegtől kitágulnak a pórusok és így könnyebben bejutnak a bacik, várni kell egy két órát a fürdéssel
2015. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Dettus114 válasza a helyes.....

Ez esetben a zuhany megengedett, viszont a kádban fürdés az, amit mellőzni kell a fertőzés veszélye végett.

2016. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem kell várni ha nem használsz szoli krémet, ha használsz akkor várni utána 1-1,5 órát. Előtte-utáni krémet is használom, nem szoktam közvetlenül utána lezuhanyozni pedig jól esne.
2016. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem szabad ha hasznalsz szoli kremet h jobban kitudja fejteni a hatasat de akkor is max 1 2 oraig én ugy tudom
2020. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!