Szolizás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni szoliba viszont még soha nem voltam és nem tudom, hogy zajlik ez az egész. Valaki leírná részletesen légyszi? Nem akarok ott égni, hogy ennyire tudatlan vagyok!!
2011. jún. 24. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden szoliban különböző gépek vannak. Ahova én járok, ott gombbal kell leengedni a fedőt, ugyanazzal a gombbal be is kapcsolódik. Az arcszolira, a szellőztetésre meg a hangerőre egyértelmű gombok vannak, az idő letelte után magától kikapcsol a gép és felemelkedik a fedő. Voltam már olyanban is, ahol nekem kellett lehúznom a fedőt (ez az Ergoline-ban volt) és ott nagyon bonyolultan voltak feltüntetve a dolgok, és nagyon meleg is volt, és a szellőztetés vagy nagyon gyenge vagy nagyon erős, nem volt köztes, szóval azt nem ajánlom. Ja és még annyi, hogy én bioszoliba járok 12 percre.
2011. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2011. jún. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!