Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet buta kérdés, de a...

Lehet buta kérdés, de a csapból is az jön, hogy ilyen erős uv sugárzáskor a déli órákban nem szabad napozni. Megfelelő naptej használatakor szabad?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az sem igaz hogy nem...Bőrtípus függő...Egészséges a bőröm,pedig nem kímélem annyira...6-os naptejet használok nagy ritkán,egyébként csak kakaóvajas testápolót,de így sem-úgysem fog meg a nap valamiért...
2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11-ig ajánlott, és d.u 3-tól ha jól tudom..:)
2011. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Ha 70 évesen mondod ezt, fogjuk rá (bár attól ez még nem garancia arra, hogy aki most 15, az is így lesz, mivel az UV egyre csak nőtt az elmúlt évtizedekben.)

Én a jelenlegi helyzetben azt mondanám délelőtt és délután leglaább 20-as fényvédővel lehet napozni, délben inkább ne menj ki. Csúnya dolog a bőrrák, pár nappal gyorsabb barnulásért én nem kockáztatnám a dolgot.

2011. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem azt mondtam,hogy naptej nélkül menjen ki..
2011. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó előttinek szántam, csak közben írtál. :D
2011. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!