Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több kérdés? Többi lent!

Több kérdés? Többi lent!

Figyelt kérdés

1 kérdésem is az lenne hogy mit tehetnék a hajammal?Eleinte csak felül zsírosodott és a fejbőröm,1x kipróbáltam a tojás sampont akkor az bevált többször nem is használtam... :S

és most már csak felül a hajam zsírososik be. Bocsi azt elfelejtettem mondani ,hogy hamar zsírosodik hetente kb 3x kell hajat mosni. Mit ajánlanátok? milyen pakolást vagy mit? baba sampont használok ami zsíros hajra hajlamos sampont. Hátam közepéig ér a hajam.


2.kérdésem az lenne ,hogy mit csináljak a mitiszerekkel? Szerencsére nincsennek pattanásaim csak nagyon ritkán jön ki rajtam 1-2. De a mitiszerekkel mit csináljak?? Tele van az orrom mitiszerrel és az arcomon van egy pár.

Mit ajánlanátok? Milyen pakolást vagy milyen krémet vagy bármit,házi praktika??


3. kérdésem

ezek a krémek mire valók??


1. [link]


2. [link] érett bőrre? ez mit jelent??


3. [link]


4. [link] azt tudom hogy arctisztító de még is mire való?? mit használ?


5. [link]


6. [link]


7. [link] ez arcpermet


ezeket a krémeket hány éves kortól lehet használni??



köszönöm előre is a válaszotokat!! :D

14/L


2011. nov. 10. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Sajnos a gyorsan zsírosodó hajadra nem tudok csodaszert mondani. A heti 3-szori hajmosás egyébként reális. Én heti 4-szer mosom a hajam, néha gyakrabban ha muszáj. Samponokkal érdemes kísérletezni, hogy melyik a legjobb. Nekem a Shauma 7 gyógynövény sampon vált be a legjobban.


2. Elmehetsz kozmetikushoz, de ha nem futja rá, akkor otthon is nagyjából orvosolhatod a bajt. Nem ajánlom, hogy nyomkodd a bőröd, mert ha nem értesz hozzá, csak rontasz a helyzeten. Reggel és este arclemosó+arctonik+hidratáló. Emellett kapható dmben és rossmannban is mitesszer-eltávolító tapasz. Ezt a bevizezett orrodra tapasztod, és kb. 15 perc múlva eltünteti a mitesszereid egy részét (!). Mára már bebizonyították, hogy teljesen nem lehet tőlük megszabadulni, csak enyhíteni a helyzetükön a megfelelő ápolással.


3. Az érett bőrre azt jelenti, hogy 40 felettieknek találták ki, tehát ami arra való, azzal te ne foglalkozz. A 4. arctisztító egy száraz bőrre való arclemosó. A 2. krém kivételével bármelyiket használhatod, de jobb lenne pontosan tudni, hogy milyen típusú a bőröd.

Egyébként az Avonnak van a Clearskin termékcsaládja, amiben van mitesszeres bőrre való arctisztító, tonik és hidratáló. A te korosztályodnak találták ki.

2011. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!