Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ritkítsam a lábszőrömet?

Hogy ritkítsam a lábszőrömet?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és nagyon szőrös a lábam, ezért érdekelne, ha pl. hajnyíróval kicsit megrövidíteném attól nagyon megerősödne-e? Nem akarom, hogy teljesen csupasz legyen a lábam, csak hogy egy kicsit kevésbé legyen szőrös, mert így elég hülyén néz ki, főleg, hogy a testem többi része nem igazán olyan.
2011. jún. 22. 23:18
 1/4 anonim válasza:
télen gyantáztasd le egy csaj barátnőddel vagy kozmetikussal és amikor jün a térdgatyás szezon addigra megnő de viszont ritkább lessz.:)
2011. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és most nyárra nincs valami megoldás? :D amúgy nem hiszem hogy 1-2 gyantázástól megritkulna, ahhoz tartósan kéne csinálni.
2011. jún. 22. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel!

1-2 gyantázás után az már jó lenne..

2011. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rövidre nyírom hajnyíróval,bár most leszedtem teljesen,de a hosszúságot olyanra állítod amilyenre akarod.

Az hogy erősödik e nem izgat,hiszen így is brutálisan erős,ettől rosszabb már nem lehet.

2011. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!