Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajam át tudom...

A fekete hajam át tudom festeni itthon barnára úgy, hogy rendes színe legyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos. Nekem is fekete hajam van es sotetbarnat szeretnek. Azt tanacsoltak hogy legalabb 3-4 alkalommal fessem be vilagosbarnara es talan ugy lesz sotetbarna hajam.Nem akarom leszivatni igy turelmes leszek es festegetem.
2009. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A világosításra is lehet okos tanácsokat kapni, de ez sokkal kényesebb, mintha csak simán valami sötétebbre festetnéd a hajad. Én bepróbálkoztam itthon ugyanazzal, amit a fodrász elmondott. Festett fekete hajamat akartam világosítani, a fodrász leszívta, befestette egy kellemes világos barna színre, majd megbeszéltük, hogy legközelebb oxi-reloadozzuk (hajfesték eltávolító) és rákenünk egy még világosabb színt. Na mondom ezt én is megcsinálom, megveszem a cuccot és feleannyi lesz mint a fodrász. Hát ja. A végeredmény sötétbarna lett, és választhattam: Megcsinálom ugyanazt, és lehet megint elbaszom, akkor már ott járok, mintha a csajnak fizettem volna ki, csak akkor még jó is lett volna rögtön. Vagy elmegyek és nyelek egyet, hogy másfélszer annyiba volt, mintha nem szórakozok otthon, és még esetleg hülyének is néz. :( És akkor még örülhetek, mert nem csináltam magamnak foltos, tarka fejet.
2009. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem.sajnálom,de nem fog menni,elöször le kelene szökiteni hozzá,amit otthon nem ajánlok hogy megcsináld,ha türelemesebb vagy ,akkor várd emge mig lenö kicsit és utánna cak barnára fesd a tövét.
2009. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez hosszú lesz, ugyanis hiába középbarnára fogod festeni csak a napfényben fog látszani, hogy sötétbarna, egyébként feketének fog tűnni..

Minden hónapban egy árnyalattal fesd világosabbra.. akkor össze fog jönni!

2009. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is a festett szín(se az eredeti) nem fekete, csak annyira sötét barna, hogy már szinte feketének tűnik. A száma 3. Még így sem tudnám itthon befesteni barnára??
2009. márc. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!