Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan barna hajfesték ami...

Van olyan barna hajfesték ami majdnem fekete és nem fakul ki barnára?

Figyelt kérdés
Sötétbarnára festem a hajam ami ugye eléggé sötét és szinte fekete festés után, de 2-3 hajmosás után már barna és 2-3 hét múlva már középbarnára kikopik. 2 hónapja még szőke voltam, de azóta ez a 3. festésem és még mindig eléggé kikopik:S Feketére nem szeretném befesteni, mert félek, hogy elkezdene hullani a hajam és sokkal károsabb mint a barna. Ezért lennék kíváncsi, hogy sikerült-e valakinek találni olyan nagyon sötétbarna festéket ami nem fakul ki, legalábbis nem ennyire?:)
2011. ápr. 28. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
londa:sötétbarna
2011. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél többet fested annál kevésbé kopik. Legalább is én ezt vettem észre, mert én is szőkéről lettem barna, most meg fekete. Amúgy nekem sosem hullott a hajam tőle, ez szerintem egyén függő.
2011. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem mindenkinek hullik de nem kockáztatok inkább, így is nagyon sokat szenvedek a hajammal. A szőke teljesen tönkretette a hajamat 3év alatt és most minél kímélőbb festékkel akarom festeni és ugye a szőke után a fekete a legkárosabb, ezért is akarok a barnánál maradni:/
2011. ápr. 28. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk még úgy tudtad volna megoldani, hogy ne dobja le hamar, ha fokozatosan sötétíted (előző voltam).
2011. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nekem vagy a nagyon világos vagy a nagyon sötét színek állnak jól...a világosabb barna színekkel nem érzem jól magam:S
2011. ápr. 28. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!