Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete, vagy a szőkítőzés a...

A fekete, vagy a szőkítőzés a károsabb a hajra nézve?

Figyelt kérdés
Valahol aztolvastam a szőkítőporozás jobban roncsolja a hajat, most meg hogy a fekete... akkor most ez hogy van?
2011. jún. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőkítés.
2011. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, sztem is a szőkítés. Azthiszem a hidrogén-peroxid az egy ilyen marószer, azzal marják le a szarvas (???) szőrét, mármint én ezt hallottam:D A fekete meg csak sima hajfesték, nem mintha nem lennének káros hatásai.
2011. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a fekete talán picit károsabb mert kátrány van a festékben és azt vettem észre hogy a festett fekete hajúak jobban kopaszodnak ritkább a hajuk de persze ez lehet attól is hogy a szőke hajon ez

kevésbé feltűnő.

2011. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fekete hajfesték a legkárosabb! Mivel ez tartalmazza a legtöbb színpigmentet! És igenis hullik tőle a haj. Nekem is fekete volt 4 évig a hajam és tényleg nagyon hullott. Most már nem festem. Kevesebb hullik azóta. Ne fessétek feketére, mert tönkre megy!
2011. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!