Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok, de levágatni...

Nagyon izzadok, de levágatni nem akarom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
ritkítsam?
2011. jún. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mit akarsz levágatni?
2011. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom a haját.. :D
2011. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9:14-es vagyok!

És ha feltűzöd úgy nem jobb ??

2011. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Afro fonás? Sokkal jobban szellőzik mintha simán ki van engedve.
2011. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogd fel egy copfba a fejed tetejére, csinálj konytyot v mi más frizurát, amitől kevésbé lóg a nyakadhoz a hajad
2011. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha dús akkor ritkítsd, én is jövőhéten megyek fodrászhoz,Szép hosszú hajam van és dús hál' istennek.Szóval nem árt ha megritkítod mert egy idő után újra dús lesz.A hosszából én se engedek, szerintem is vagy fond be a hajad, kösd össze, csinálj belőle kontyot.DE ha nyáron nagyon meleg lenne egyik nap akkor nedvesítsd be ha otthon vagy, szoktam úgy, olyan kellemes.
2011. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy csiptetős csattal feltűzöm vagy majdnem a fejem búbjára egy kontyot csinálok! :)
2011. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösd össze copfba vagy csinálj kontyot a fejtetődön.:)
2011. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!