Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a combomat?

Hogyan szőrtelenítsem a combomat?

Figyelt kérdés
Epilátort használok a lábszáramon, vádlimon, de csak térdig tudom alkalmazni, a combomról már nagyon fáj vele tépkedni a szőrt. Nekiestem már kétszer-háromszor de abbahagytam, mert tényleg fájt(pedig elég nagy a fájdalomküszöböm). Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jó ötlet lenne-e, ha gyantát vennék? Ha igen, milyet ajánlotok és mennyit belőle(tudom, vannak ilyen gyanta csíkok is..) Eddig mindig epilátort használtam, így a gyanta témában nem nagyon vagyok otthon. Segítenétek?
2011. jún. 16. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem próbált ki a gyantát,a legjobb a meleg gyanta de ha annyira nem vagy otthon ezen a téren inkább menj el kozmetikushoz.A borotvát nem ajánlom mert csak megerősödik tőle a szőröd és két naponta borotválhatod is újra.

remélem segítettem :)

2011. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Muszáj szőrtelenítened? Általában ott nem olyan erős a szőr, persze ha zavar akkor le kell szedni. Szerintem gyanta, sokáig tart, nem fáj annyira, és utána nem gyulladnak be a szőrtüszők. Azonban elsőre lehet érdemes lenne elmenni kozmetikushoz, és tőle informálódhatnál.
2011. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az epilátort nem nagyon bírod a combodon, valószínűleg a gyanta sem lenne kellemes.:) Mellesleg szerintem ha nem túl sötét ott a szőr, semmi szükség rá, ha egyszer elkezded, sosem fogod tudni abbahagyni, olyan erősek lesznek a növekvő szőrök. :/
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy míg a karomon szőke a szőr, a combomon fekete és zavar engem, főleg így strand időszakban. Lehetséges, hogy kozmetikus lesz belőle, ma beszéltem pont vele erről, csak szerettem volna megkérdezni tőletek is, hogy ti magatoknak gyantázzátok-e a combotokat, és ha igen mivel, mármint milyen márkájú dologgal, hogyan és hasonlók. :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jún. 16. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom magamat mindenütt. A combomat is és nekem nem erősödött tőle a szőröm, ugyanúgy szőke nő ki, bár nem adok neki sok időt, hogy nőjön, de láthatóan nem erősödött. :)...szerintem nyugodtan használj borotvát.
2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!