Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos? Fiú vagyok és nekem...

Lee12 kérdése:

Fontos? Fiú vagyok és nekem vasalva tetszik a hajam de nem ilyen bitang hosszú?

Figyelt kérdés

csak az a baj hogy nagyon göndör és én azt nem szeretem így minden nap hajat kell mosnom és ki kell vasalnom

de a vasalás kb annyiból áll hogy fru fru-mon kb 5 ször áthúzom a vasalót így kb az egész 3 percet vesz igénybe(amúgy remington a haj vasalom)

így is hamar tönkre megy a hajam(csak suliidőbe vasalom)

????

és jót fog tenni a hajamnak hogy most nyáron lenyiratom és újranövesztem?


2011. jún. 16. 12:38
 1/4 anonim válasza:
hat biztosan, amugy is a kopasz fiuk naon szexik tudnak lenni, meg akkor is ha inpontensnek csufoljak öket..ha valaki szot tenne ra,csak kerdezz vissza :>`bebizonyitsam??!, h nem vok az`?== :D
2011. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván jót tesz, mert megújul.

Amúgy használj hővédő spray-t. És tegyél rá lakkot (ne azt, ami csillog, hanem amit nem lehet észrevenni), akkor több napig kibírja. A hajvasalót kétszer húzd át rajta max., de azt lassan.

Én lány vagyok és nekem is Remington hajvasalóm van, nekem nem tette tönkre, bár én havonta ha egyszer kivasalom...

Egyébként egyenességet hajszárítóval és nagyobb körkefével is el lehet érni, az meg kevésbé roncsolja. Én is így csinálom, és a hosszú hajam köszöni szépen, jól van.

2011. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a göndör haj nagyon bejön,de sajnos alig látni ilyet a srácokon:S mindegyik vasalja akinek véletlen olyan.

szal én nem vasalnám a helyedben,nincs szebb a göndör hajnál:)

17/L

2011. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13.48

Akkor légyszíves járj olyan vasalatlan hajjal a helyemben ami hátul és oldalt is kifelé áll :)

Akinek enyhén hullámos annak direkt ott a vasaló hogy kihúzza belőle és jól álljon, akinek viszont drót göndörségű a haja ne kínlódjon sztem

2011. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!