Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrteleníntő krémet használ...

A szőrteleníntő krémet használhatom bajusz eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Vettem a napokban egy szőrtelenítő krémet, viszont az van ráírva, hogy az arc felületén nem alkalmazható. Barátnőm javasolta, hogy vegyem meg mert Ő is ezzel távolítja el a kellemetlen szőrszálakat. Akkor most használhatom a bajuszomra is vagy inkább ne? Van valakinek vmilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2009. márc. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha a tájékoztatóra is rá van irva akkor a választ meg is kaptad,ki tudja,hogy hogy reagál rá az arcod...:)

a bajuszt szerintem inkább kozmetikussal gyantáztasd

2009. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én inkább a tartós szörtelenítést ajánlom!

www.exepil.hu

2009. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szemöldökcsipesszel tépem ki..így pár szálat is ki lehet már szedni, nem kell gyantára várni és ugyanaz a hatása.
2009. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem szőrtelenítő krémet, de arcon sosem alkalmaztam volna. Nagyon erős és van, akinél kiütést okoz illetve nagyon megerősíti a szálakat. A "végleges" szőrtelenítést sem ajánlom, mert lehet, hogy ráköltesz 50 ezret és semmi eredményt sem látsz. Nekem ez volt legalábbis...ha nem elég sötétek a szőrszálak, nem valószínű, hogy eltűnnek. A gyanta a legjobb megoldás vagy ha kevés van, akkor csipesz.
2009. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehogy!!!


Van akinek a rendes bajuszra való krém is leszedi még a bőrét is, a rendes szőrtelenítő kitudja mit csinálna az arcoddal lehet sosem múlna el teljesen. Én nem kockáztatnám.

Lehet kapni bajuszgyantát, vagy kozmetikus megcsinálja gyorsan, szépen, olcsón.

2009. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!