Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon olcsó "kencékről" mi a...

Nagyon olcsó "kencékről" mi a véleményetek? (pl. :Tesco, Winny, noname, stb)

Figyelt kérdés
Itt is, de mások is mondták,hogy noname kocka szappanokkal, Tesco tusfürdőkkel, Winny samponokkal, stb.-vel tisztálkodnak. Már az Avontól kezdve a Niveán át, a Garnieren keresztül egészen az Oriflameig nem keveset költöttem arra, hogy ne legyek pattanásos.(Hát, arc)Mostanában nagyon csúnya lett. Kozmetikushoz is járok, mindenféle hipercsuda dolgot vettem már...hiába. Azt mondják a kevesebb több ilyen téren. Szerintetek vegyek egy Tescos tusfürdőt, meg sampont? Azt a jó 1literest :D Nem lesz tőle bajom (több patti)?
2011. jún. 14. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én használok rendszeresen Tescos dolgokat, nekem beválltak eddig, igaz nem is voltam soha pattanásos.

20/L

2011. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sampont ne. Összecsimbókosodott tőle a hajam. :S
2011. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ropiból vagy üdítőből, tésztából, kávéból, budipapírból, stb. megveszem az S-Budget vagy Tecsó terméket, de amit a bőrömre, hajamra kenek, annál nem kísérletezgetek párszázas cuccokkal, de ez csak az én véleményem, minden bőr más, talán valakiének éppen azok jönnek be.
2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát még egy tusfürdő oké, de arcra való dolgokat nehogy!Még egy Garnierben is sok a méregagyag hát még azokban...A pattanással sokat nem tudsz kezdeni ha se kozmetikus se semmi nem segít, majd kinövöd.Nekem is ez volt 13-15éves koromig, most 17 vagyok és néha néha van egy pattim.Bárt lehet, hogy az is segít, hogy olyan fogamzásgátlót kezdem el szedni ami ilyen bőrproblémákra is való (Diane 35), de csak nőgyógyász tudja felírni háziorvos nem. Tehát ha még nem voltál vele orvosnál, szerintem el kéne menned.
2011. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van tescos arclemosóm,és többet ér a bőrömnek mint bármilyen oriflames, avonos, garnieres cucc. Kák tubusos, claerskin a neve,és nekem szépen leszedte a pattanásokat,de nincsen utána az a feszülő érzés. Amúgy szerintem a drágább termékekben legtöbbször márkát fizeted meg,meg azt,hogy reklámozzák.
2011. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
babaszappan...mézes cukros arcradír...nekem tökéletesn bevált...semmi mással nem kenegetem az arcom:) csak egy kis kék tégelyes niveával utána egy picit:)
2011. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!