Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szinte már naponta kell hajat...

Szinte már naponta kell hajat mosnom, annyira zsírosodik a hajam mostanában. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a samponod nem jó. Valami drágábbat vegyél zsírosodásra! Remélem segítettem
2011. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,amit mondani fogok az igaz,akár hiszed,akár nem. Minél többször mosod a hajad,annál jobban zsírosodik:pl. mindennap megmosod,akkor hozzászokik és gyorsabban zsírosodik. Ajánlom a heti 2X mosást és akkor használj vmi balzsamot vagy pakolást is. Egyébként a zsíros haj(és a pattanások xD ez az én problémám.:() a tinikorral jár. Most jön a nyár,próbáld ki,ha gondolod,hogy heti 2X mosol hajat samponnal(mert ugyebár a strandon is vizes lesz a hajad stb.).
2011. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem lévő. Hetente 2x elég hajat mosni. Ha meg nagyon zavar,használj száraz sampont addig amíg meg nem mosod rendesen.
2011. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Heti 2 max3 hajmosás a javasolt.

Ha hamar zsírosodik vegyél direkt erre specializálódott,zsíros hajra sampont(nem tudom mennyire használnak)és ha mosol hajat jól dörzsöld át.Lehetőleg,kérj meg valakit,hogy húzza ki a hajadat(körkefével),mert akkor szebb lesz és(talán)kevésbé zsírosodik.Vagy itt a száraz sampon(nagyon hasznos,tapasztalat),de mostanság már vannak mindennapi hajmosásra samponok esetleg vehetnél olyat.

2011. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam a Hennáról, hogy kevésbé zsírosodik tőle a haj. Érdemes ezt kipróbálnod(ha nem akarod a színt megváltoztatni, akkor vegyél egy hasonló színűt). Ártani nem árthat.
2011. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hennát hol lehet kapni és mennyiért? (Hajfestés céljából kérdezem.)
2011. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A jobb fajta drogériákban meg neten. Itt egy cikk meg a színpaletta:

[link]

[link]

2011. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ohh nagyon szépen köszönöm! :) Még egy kérdés, mivel nekem inkább világosbarna hajam van, ezért hogyha sötétbarna hajat szeretnék, melyik henna árnyalatot érdemes választanom? Nyugodtan lehet a sötétbarnát? Mert olvastam, hogy egyesek más hajszínt eredményeznek. Nem szeretném ha a kívánt hajszín helyett valami egészen más lenne. :D
2011. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A színpaletta alapján(2. link) ki lehet választani, de biztosabb, ha a fodrásszal vagy egy szakértő eladóval beszéled meg.
2011. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne OFF-olj!

Tegyél fel másik kérdést, ne itt beszéld meg!

2011. jún. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!