Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leila titka - hogy is van...

Leila titka - hogy is van ezzel a krémmel?

Figyelt kérdés

[link]


Az oldalukon van vagy 10 oldalnyi tapasztalat. De ha a neten rákeresek, eddig 90%-ban azt írták, hogy kamu, ennek legalább a 60%-a anélkül írja ezt, hogy kipróbálná. A másik 40% kipróbálta és nem jött be neki. A vélemények 10%-a szól arról, hogy bevált.


Van itt valaki olyan, aki kipróbálta? Használt?

Illetve ami nem derült ki számomra, hogy az eredmény vajon mennyire tartós?

A feltételezésekkel, hogy biztos kamu, nem megyek semmire. Valódi tapasztalatra lennék kíváncsi.


2011. jún. 10. 20:06
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves #3/10!


Te komolyan mondod, hogy Szíriában és Egyiptomban érdeklődtél egy magyar termék iránt? Mégis mire számítottál? Egyiptomot még megértem valahol (habár rég elhunyt asszonyról van szó), de Szíria hogy jön a képbe? Az oldal szerint Leila örökösének köszönhetően lett a növényi főzet krémmé alakítva és azt itthon kezdték el gyártani. Normális gondolkodású ember nem gondolhatja azt, hogy akkor Egyiptomban is forgalomban lehet a krém. Szíria pedig végképp nem illik a képbe... Te így reklámozod a Hairfree gélt? Egy konkurens termék lejáratásával? Nem túl etikus módszer. Engem nem győztél meg, sőt, ezek után biztosan nem venném meg azt a gélt. Nevetséges...

2012. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fekete Tulipán válasza:

Sziasztok!


Én nem értek egyet az előttem szólókkal, nekem nagyon bevált a Leila Titka, igaz én elsősorban nem a szőrnövekedés megszüntetése céljából, sokkal inkább a szőrtüszőbenövés ellen vásároltam. Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy mindenkinek más típusú a bőre, így nem is várhatjuk el, hogy egyformán kedvező hatást váltson ki mindenkinél.


Én kb. másfél éve használom a Leila Titka krémet és nagyon meg vagyok vele elégedve! Rendszeresen epillálom a lábamat és régebben úgy begyulladtak a szőrtelenítéstől a szőrtüszőim, hogy nyáron szégyelltem rövidnadrágot vagy szoknyát felvenni. Mióta a Leila Titkát használom, végre nyugodtan szőrteleníthetek és bátran mutogathatom a lábaimat. :) Természetesen hónaljra és bikinivonalra is használom, ezeken a területeken ugyanolyan érzékeny a bőröm, és a krém itt is megoldotta a problémáimat. A szőrnövekedés is lelassult, amióta használom, el tudom képzelni, hogy valakinek egyáltalán nem, vagy csak nagyon ritkán kell a krém használata után szőrtelenítenie. Én mondjuk azt szeretem, ha mindig sima a lábam, ezért hetente epillálok, de higyjétek el, nincs annyi dolgom vele, mint azelőtt. Szerintem érdemes mindenkinek kipróbálnia, aki hasonló problémákkal küszködik. A titok abban rejlik, hogy a szőrtelenítést követően, néhány napig, fürdés után közvetlenül, rendszeresen be kell kenni az érintett bőrfelületet, így lesz látható hatása, mert bejut a krém a szőrtüsző mélyére. Nekem maximálisan bevált a krém, én bátran javaslom mindenkinek!


A forgalmazóval is nagyon meg vagyok elégedve, mert egyszer probléma volt a kiszállítással és a tulaj személyesen írt nekem e-mailt, amiben bocsánatot kért a félreértésért, szóval nagyon korrekt társaság.


Sok sikert és sima lábakat mindenkinek! :)

2013. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!