Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leila titka - hogy is van...

Leila titka - hogy is van ezzel a krémmel?

Figyelt kérdés

[link]


Az oldalukon van vagy 10 oldalnyi tapasztalat. De ha a neten rákeresek, eddig 90%-ban azt írták, hogy kamu, ennek legalább a 60%-a anélkül írja ezt, hogy kipróbálná. A másik 40% kipróbálta és nem jött be neki. A vélemények 10%-a szól arról, hogy bevált.


Van itt valaki olyan, aki kipróbálta? Használt?

Illetve ami nem derült ki számomra, hogy az eredmény vajon mennyire tartós?

A feltételezésekkel, hogy biztos kamu, nem megyek semmire. Valódi tapasztalatra lennék kíváncsi.


2011. jún. 10. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Az én tapasztalatom is ott van! És tudod miért? Mert aki képekkel illusztrálja elégedettségét, kap még egy tégellyel ingyen! Kéttővel használtam el, nem hiszem hogy válétozott volna a dolog, talán kicsit észrevettem valamit, de mai napig nem tudom, hogy azért mert tényleg használt vagy azért, mert azt akartam hinni, hogy használ. Állítólag sok tégely után lezs változás, nekem meg nem volt több pénzem! :)


De csodát ne várj!

2011. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2011. jún. 10. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nos, én kipróbáltam (jól bevásároltam ebből a sz@rból 2 tégellyel), ha akarod le is fényképezem neked a tégelyt és feltehetem a netre, csak hogy lásd, én VALÓBAN kipróbáltam!...

A dobozán a szavatosság : 2006.06.28-2007.06.28.


SZÓVAL :

1./ Abszolút nem csökkenti a szőrnövekedést!... 8-[[

2./ Sárga lesz tőle minden!!!...

3./ Marha drága, ahhoz képest, hogy semmit sem ér...

4./ Kamu duma az egész "Leila-történet", én évek óta járok ki Egyiptomba, sok helyi ismerősöm van, soha hírét sem hallották sem Leila nagyanyónak, sem a végleges szőrtelenítésnek (ők is használnák, ha létezne ilyen!)...


NE VEDD MEG, mert se nem hatásos, se nem tartós...


===== ====== ====== ===== ======= ====== ===== =====


Ami tényleg nagyon hatékonyan csökkenti a szőrnövekedést az a HAIRFREE GEL, ezt én 2007 óta használom, a leírása szerint ha minden nap használom, akkor véglegesen eltűnhet a szőrzet, de nekem erre nincs időm, így hetente 1x, kéthetente 1x kenem fel (epilálás után), így elképesztően látványos a hatása!!!


Már 2-3 használat után (ez nálam 2-3 epilálást jelent) sokkal kevesebb szőrszál nő vissza, sokkal világosabb, pihésebbek a szálak!


Első használat után elégé csípte a bőrömet, mert ebben Holt-tengeri só és citromsav a hatóanyag, de érdekes módon utána már nem csípte a bőrömet.


Lehet, ha minden nap használnám, már nem nőne szőr a kezelt részeken?!...


Ez a cucc elég drágának tűnik elsőre (én is sokáig takubakuztam, hogy kiadjak-e ennyit), de végül kiderült, hogy a gél nagyon kiadós, rendkívül kevés kell belőle egy alkalommal, mert nem szívódik be a bőrbe, a bőr felszínén egy réteget képez.

(Este az epilálás után kell felkenni vékonyan, reggel meg lemosni.)

Egy flakon bőven elég 1 évre!!! Itt szoktam venni :


[link]


Nem fog meg semmit (mint a Leila-rémálma), ez egy átlátszó zselés anyag... :-))


Nos, én már sok szert kipróbáltam, de eddig ez vált be a legjobban!... :-D

2011. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm! :)


A Leila sztorit azért én sem hiszem el :)

2011. jún. 10. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
De jó, hogy elolvastam a kérdést.Én is venni akartam, de valahogy nekem is olyan kamu szagu volt...Ráadásul ez a leila sztori, haggyuk már..:S:S
2011. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Leila az kamu !
2011. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16:39

Tapasztaltad?

2011. jún. 16. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nem ér semmit nekem használat után a bőröm csak mégjobban kipirosodott.
2011. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem bevált. Igaz, nem állította le teljesen a szőrkinövést a lábamon, de csak 3 hónaponként kell szőrtelenítenem, s ahogy többen is írják: a szőrszálak gyengültek, az epilálás már nem olyan kellemetlen. Egyébként valószínűnek tartom, hogy nem mindenkire hat egyformán, ezért nem is érdemes elsőre több dobozzal venni, majd csak azután, ha bizonyított.

Egyébként én éppen az ott található beszámolók hatására vettem meg, mert azt gondoltam, hogy aki azért küldi be a beszámolóját, hogy kapjon egy ingyenes krémet, az nem tenné, ha a krém semmit nem használna, mert akkor mit csináljon az ajándék krémmel?

2012. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem a lábamon ahol elötte sosem volt szőrbenövés, ezután a szar után lett is ...:(
2012. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!