Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » N a r a n c s b ő r a comb...

N a r a n c s b ő r a comb hátsó részén? Tornával el lehet tüntetni? Vagy más megoldás? El lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítólag el lehet. :D Én a próbálom fázisban vagyok.

Sok víz, sok mozgás (pl futás mindenre jó, olcsó és felszerelést sem igényel, max egy társat), kevesebb mesterséges adalékanyag (tartósító, színezék, ízfokozó és társai), mert lerakódik elvileg az is.

Mindezek mellett használhatsz valami kencét is, egymagában tuti nem ér semmit, van aki szerint amúgy se, én nem próbáltam.

Meg ha van rá pénzed, vannak hiperszuper mindenféle kezelések, ultrahangos zsírbontástól, masszázs, vákumkezelés éssatöbbi.

De nem egyhamar történik a változás, persze ez függ a sázistól is, pl ha már állva is látszik, akkor ez kemény egy-másfél éves munka is lehet. De nem szabad feladni. ;)

2011. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! akkor szerintem ráállok a futásra, igazából csak akkor látszik ha fentről jön a világítás, de ez éppen elég, a sok víz megvan (napi 4liter kb) de amiről le kéne állni az az édesség mert ugyan alapból vékony vagyok, a cukor nem segít :)
2011. jún. 11. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Dettó. :D És igen, amit ki nem állhatok, azok a próbafülkék. Az komoly depibe ejt. XD De két hét futás után talán kicsit javul a helyzet, szóval ki kell tartani.

A 4 liter vizet meg irigylem, és sajnos hajlamos vagyok elfelejteni, ha épp nincs a kezem ügyében. :S

2011. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!