Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csillog és zsíros a...

Miért csillog és zsíros a fejem mostanában? Kénes szappan megoldás lenne?

Figyelt kérdés

Mindig kombinálom az arcápolási termékeket.

volt amikor levendulás szappant használtam helia d normál bőrre való krémmel.MOSt arclemosó tej garnier puree active tonik helia d krém.Mégis csillog tág pórusú.

Régebben kombinált bőrre való krémet használtam,pattanásos lettem.Nem értem mit kéne kipróbálni.

ÉS nem eszem édességet töke egészségesen táplálkozom!plusz a megfelelő mennyiségű folyadékbevitel is megvan!

van kénes szappanom is de nem használom.Megoszlanak a vélemények ,azt írják elcseszi a bőrt,de ha utána bekenem akkor nem fog kiszáradni a bőröm nem?.Járok kozmihoz is 2-3 havonta.MIt tegyek még? Váltsak terméket?

21/l


2011. jún. 9. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam....kb mindent kentem. Lemosó, arctej, arctonik, szérum, krém...radírok, pakolások. De tele voltam eltömődött pórusokkal, kis pattanásokkal, de azt hittem alapból ilyen és ezeket kell használni, mert amúgy még rosszabb lesz. Hát nem! Figyelj...lehet, h ha lemosod az arcod akkor száraznak érzed, de a bőrünknek van egy természetes hidratáló faktora, ami a tisztítás után újratermelődik. De ha folyton kenegetjük, akkor ez nem indul be, mert érzi a bőr, h már ott van a krém. Hagyni kell a bőrt. Lemosod sima szappannal és ennyi. Pár nap alatt beáll majd. A legjobb szappan a himalaya herbals nim, kurkuma szappan. Másra nincs szüksége a bőrnek. Majd maximum idősebb korban a ráncok miatt.
2012. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként írjátok, h ha kiszárítjuk a bőrt, akkor védelmi mechanizmusként még jobban zsírosodik....De ha végiggondoljátok, a száraznak nem a zsíros az ellentéte. Miért indulna be a zsír attól, h ki van száradva a bőr? Ott nedvesség kellene és a zsír ezt nem pótolja.
2012. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy modell mondta egyszer, hogy ő nem használ semmit, mert az nem jó ha valami belekerül a pórusokba. Használ arclemosót, tonikot, de nála az utolsó lépés mindig a VÍZ. Mindent lemos magáról, még a tonikot is és este nem ken fel semmit magára, hagyja a bőrét magától dolgozni. Reggel meg általában tök natúran kell mennie mindenhova, mert általában fotózásra megy, ott meg úgyis telekenik minden sminkkel, stb. Szóval nem igaz, h semmit nem ken, mert napközben van a bőrén krém, de ami a legfontosabb, h amikor csak lehet, akkor ne kenj semmit.
2012. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!