Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk titeket mennyire taszít...

Fiúk titeket mennyire taszít a dolog? Szőr a mellbimbó körül!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt fürödtünk és észrevettem hogy kis fekete szőrök vannak a mellbimbója(udvara)körül.

Hogy tudná azokat hatásosan eltüntetni?


2009. márc. 20. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem túl esztétikus szerintem. Lézeres szőrtelenítés!
2009. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek is vannak és engem egyáltalán nem zavar.Javaslom.hogy ne fejezd ki nemtetszésedet,mert egy életre gátlásos lesz miatta,vagy ha vagány csaj elküld a fenébe.
2009. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellbimbó körül nem sok szőr szokott lenni normál esetben, azt meg csipesszel ki lehet szedni. Nekem is szokott lenni.
2009. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, de szerencsés vagyok! Nekem nincs körülötte, ha nagyon megnézem, akkor is csak pici szőke pihe van rajta. A hasamon viszont nekem is van, és fekete... pff!
2009. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ott, de én ki szoktam húzgálni. azt hiszem el is süllyednék szégyenemben, ha egy pasi meglátná.
2009. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szemöldökcsipesszel ki lehet szedni 1 perc alatt
2009. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szőke pihe az naggyon szexi :) Imádom a barátnőmnek a pici cicijét, és a szőke pihéit.. Neki van mindenütt, de csak pihék, és szőkék :) Naggyon szexi.. Mmmmm :)
2009. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni 1-1 fekete szőrt, amit kicsipeszelek. Ennyi. Ha valakit nagyon zavar ki lehet szedetni lézerrel, ami nagyon drága, vagy fitoösztogénes géles kúrával.
2009. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! nem mutatom ki a nemtetszésem pont ezért, h ne legyen emiatt gátlásos.
2009. márc. 20. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj annyira érdekes ez az egész...a férfiak közül nem is egy szőrősebb egy majomnáál de egy nőn akár egy szál szőrtől is rosszul vannak!

Ne zavartasd magad...Ha szereted akkor ne ez legyen a főprobléma!

2009. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!