Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, ti kiszoktátok szedni...

Srácok, ti kiszoktátok szedni a mellbimbó/köldök körüli szőrt?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje kitépegetem csipesszel, mert engem valahogy magamon is irritált. Azóta ritkábban is kell, mert gyengült, és úgy vettem észre, hogy sok helyen nem is nő vissza...
2009. okt. 22. 12:54
 1/8 anonim válasza:
16%
a kis homár :D
2009. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Krvára unatkozhatsz, ha van időd egyesével szőrt tépkedni...

Amúgy nem.

2009. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok van ,csipesszel nem győzném inkább borotválom.
2009. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én trimmelem. szerintem teljesen normális kérdés, igényes a kérdező!
2009. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, mert nekem nincs is
2009. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
a mellbimbó körül mindenképp, mert a mellkas szőrzetem valamivel gyengébb, és hülyén nézne ki két szőrcsomó a bimbókon. Másrészt volt olyan csajom aki szerette izgatni és ő rászoktatott a rendszeres borotválásra.
2009. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nagyon szőrös vagyok a mellemnél és a hasamnál,undorító,ezért borotva meg szőrvágó gép,én se bírom elviselni.


22F

2009. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a helyzet, a mellkasomon nem olyan sűrű, ott viszont nagyon sűrű és hosszú volt, és tényleg "hülyén nézett ki". Az értelmes válaszokat köszönöm!
2009. okt. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!