Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne vasaló nélkül...

Hogy lehetne vasaló nélkül egyenes a hajam?

Figyelt kérdés
Olyan a hajam már mint a seprű, nem akarok vasalni ígyis tönkre tettem vele, és egyenesen próbálom szárítani de az se az igazi. A hajegyenesítő habok mennyire jók? Mennyi árban van egy jó? Mennyire tartós? Tapasztalatok?
2011. jún. 6. 23:02
 1/9 drgdf ***** válasza:
kicsit drágább módszer: lézerrel is kilehet egyenesíteni, sokkal tovább tart, elég ritka az olyan hely ahol ilyet csinálnak
2011. jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom van e lehetőséged arra,hogy a fodrász beszárítsa a hajadat hetente(mert az sokat segít,legalábbis nekem),mert nem lógja ki magát olyan hamar.Vagy ha van nővéred,bnőd,vagy bárki aki ki tudja szárítani normálisan a hajad,magadnak nagyon nehéz..

Vannak direkt ilyen samponok,balzsamok amik gátolják a haj begöndörödését(kérdés mennyire használnak,de azért egy próbát megér)

Vagy végső soron,ami tuti hat az Brazil hajkiegyenesítés. [link]

2011. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem használnak ezek a habok meg kenceficék.. például vettem kimondottam erre való sampont és reggel felkeltem ugyanolyan hullámos volt a hajam.. háhh még ha csak hullámos lett volna:O :D
2011. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezek a kencék mint mondta előttem egy válaszolo semmit nem használnak...max annyit, hogy könnyebb kiegyenesiteni a hajad hajvasaloval és némileg tovább marad egyenes...ennyit..de ehhez is hajvasalo kell:S
2011. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jövő héten megyek brazil hajegyenesítésre, majd megírom, hogy bevált-e.
2011. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:) 14 vagyok, nem hiszem hogy ilyen drága dolgogba anya belemenne, de tönkre se szeretném tenni a hajam:SS
2011. jún. 7. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fodrász, hogy a brazil négy-öt hónapig kitart, nem kell vasalnom. Az árát igaz nem kérdeztem meg, de jövő héten írok akkor.
2011. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi^^
2011. jún. 8. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam a brazilon, három órát ültem a fodrásznál, eddig úgy tűnik, hogy megérte, mert szemmel láthatóan szebb és SIMÁBB lett a hajam. De igazából akkor tudok nyilatkozni, ha majd én szárítom meg. De már a fodrásznál mosás után nem volt göndör, bár néhol maradt benne egy-két hullám. Ja és 10.000,- forintot fizettem.
2011. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!