Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kijött a jó idő. Mit tegyek?

Kijött a jó idő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem gáz az, hogyha felveszek egy rövidnadrágot és a lábam csupasz (szőrtelenítve van), a kezem meg eléggé szőrös?? De nem nagyon szeretném még azt is borotválni :S


16/L


2011. jún. 6. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár én borotválom, de szerintem nem gáz. Főleg ha nem is erős rajta a szőröd.
2011. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire szőrös a kezed. ha nagyon, akkor szerintem gyantázd, semmiféleképpen se borotváld. :/
2011. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szőrös. Néha úgy "észreveszem", akkor ezen pörgök 2 napig, de eddig még senki nem cikizett érte.

Szőkíteném, mondjuk hyperollal, de az kifehéríti a bőröm, az meg már így is épp elég fehér. Én majd napozok, hátha az segít :)

2011. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én néha úgy vagyok vele, hogy szégyenlem a karom :S De az a baj, hogy mondjuk gyantáznám az alkaromat, mert elég hosszú a szőr rajt, de a felkarom is szőrös. Akkor azt is gyantáznom kellene...
2011. jún. 6. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj vagy megpróbálod lesz*rni,hogy más mit mond,vagy pedig akkor leszeded,de semmiféle képen ne borotvával(!)akkor már inkább gyanta vagy epilátor.Esetleg kiszőkíthetnéd,hogy ne legyen olyan feltűnő.Vagy pedig ha jó a színed(lebarnulsz)akkor se látszik már annyira:) 15L
2011. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szőrös típus vagyok tinikorom óta, de mára már megtanultam kezelni a dolgot, és sokat ritkult mindenhol. A titok: epilátor! ha hamarabb rájövök, nem lenne ennyi heg a lábamon... A karomat, "bajszomat" 16 éves korom óta epilálom, már szinte alig nő ki valami. És a legjobb, hog a karon nem olyan érzékeny a bőr, mint a lábon, tehát nincsenek hegek, nyomok stb.


25/Nő

2011. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nap majd kiszívja és sokkal világosabb lesz!
2011. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehet, hogy nem szedem le (: Elég önbizalom hiányos vagyok sajnos, ezért mindent máshogy látok magamon :S
2011. jún. 7. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
minden lány az!
2011. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!