Hegekre mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Pattanás után maradt, meg a hasamon is van pár heg és el akarom tüntetni.

Mi vált nektek be a legjobban?

Mennyi idő alatt tűnik el?


2011. jún. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána gyógyszertárban, patikában, én a körömvirágról tudom hogy jó a hegekre, sebekre.
2011. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Sudocremet használok, szinte mindenre. Pattanásokra is jó, mert gyulladáscsökkentő és a horzsolásokat, hegeket pedig hámosítja.

A körömvirágról én is sok jót hallottam. :)

2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A körömvirág az gyulladáscsökkentő, meg kicsit hámosító. A sudocrem sokkal inkább hámképző és mellesleg az is gyulladáscsökkentő.

Ha olyan hegeid vannak, amik csak elszíneződések, tehát nem mélyek, vagy ilyesmi, akkor hámlasztó hatású krémek (vagy esetleg kozmetikában hámlasztó kezelés) hatásos lehet (de nem nyáron, hacsak nem ülsz folyton aszobában!!!!) A bőrgyógyász nekem azt mondta, hogy a nap nem tesz neki jót, mert ahol épp gyógyul a bőr ott érzékenyebb és könnyen pigmentfoltos lehet, meg sérülhet is.

Ami meg mindenféle hegre jó az a gyógyszertárban kapható contractubex gél, ami egy ocsmány kinézetű büdös valami, ami ronda filmréteget képez a bőrödön és enyhén viszketsz is tőle, de ennél hatékonyabbat még eddig nem találtak fel. Ez még a mély hegeket is enyhíti, ha teljesen rendbehozni nem is tudja, és amúgy meg természetes, vöröshagymakivonatot tartalmaz. De én pl eléggé utálom...

2011. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, most vettem ilyen contractubex-et. 1 hét múlva megyünk nyaralni és eléggé látszanak a hasamon a hegek. Kezdjem még kenegetni vele? Mennyi idő alatt múlnak el?
2011. júl. 20. 06:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!