Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanás elleni krém nagyon...

A pattanás elleni krém nagyon kiszárította a bőröm, mivel hozhatnám gyorsabban rendbe?

Figyelt kérdés
Éjszakai szérummal kentem be, de valószínűleg amikor elaludtam még jól szét is sikerült kennem az arcomon. Most az egész arcom feszül, kicsit piros is. A pattanások leszáradtak, de a bőröm is, olyan a tapintása, mint a papírnak. Mit tegyek?
2011. jún. 3. 12:32
 1/5 anonim válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni kimondottan általuk gyártott hidratáló krémet, hasonló módon jártam, mint te, és szépen helyrehozta a bőröm.Illatmentes, és gyorsan beszívódik.
2011. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
öööö, külföldön vagyok jelenleg, itt nincs ilyen...
2011. jún. 3. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Vmilyen hidratálod biztos van,azzal próbáld rendbe hozni:)

Minimum 2szer kend be naponta.

2011. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudom ajánlani az iontoforézist ami : ultrahang zselé segítségével, a bőr mélyebb rétegeibe magas víztartalmú gélt juttat be. Az Electroderm (Vió) gyulladást csökkent, és fertőtlenít, minden napos használatra is alkalmas. :) Vagy magas víztartalmú krém!

Mennyit költenél magadra?

2011. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3 hét múlva megyek haza, akkor tuti elmegyek kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, de itt az indiai szépségszalonokban egészen más jellegű kezeléseket alkalmaznak, hogy finoman fogalmazzak :D

Egyelőre marad a hidratáló krém, remélem pattanás nem jön majd ki tőle... Azért köszönöm a segítséget!

2011. jún. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!