Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az úgy jó ha hetente 1-2...

Az úgy jó ha hetente 1-2 alkalommal napozok 30 percet? Attól le lehet barnulni?

Figyelt kérdés
és ha szünetet tartok közbe akkor megmarad vagy akkor újra kéne kezdeni vagymi? :D
2011. jún. 1. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogyha nagyon fehér a bőröd akkor max. leégsz, mindenesetre ha világos a bőröd kend le magad egy kis naptejjel már csak a káros sugarak miatt is. És figyelj, hogy 12 és 15 óra között süt a legjobban a nap! :)
2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én összesen egy héten 2 napot tudok napozni, mivel bérházba lakunk és hétvégén a telken van lehetőségem..

Simán lefog. Én már most full barna vagyok. Csak el ne felejtsd a naptejet.. Én az első 3 hétvégén 25 faktoros naptejet használtam, mostanára hogy elég barna vagyok már csak 10faktorossal kenem magam. B-)

2011. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké köszi

nekem inkább sztem fehér a bőröm és kicsit zavar már :D

én 20 faktorosat használok most mert ezvan :D:D

2011. jún. 3. 12:57
 4/5 A kérdező kommentje:
nemis mert 15 faktoros.... :P
2011. jún. 3. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen le lehet.

bár én nem szoktam naptejet használni

2011. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!