Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon el van rontva, évek...

Nagyon el van rontva, évek óta a szemöldököm. Hogy javíthatnám ki?

Figyelt kérdés
Kezdetekben évekig kozmetikushoz jártam, de ők sosem szedték olyanra, ami nekem tetszett vagy jól állt volna nekem. Ráadásul hetente szedni kell, anyagilag sem engedhettem meg magamnak, mivel falusi vagyok, az utazási költség is hozzájött. Szóval maradtam annál, hogy szedem magamnak. Azonban az egész szemöldököm el van rontva, az egyik még rendben, de a másik, pont amelyik jobban látszik, egy teljes összevisszaság. A kettő abszolút nem szimmetrikus, semmi rendes forma, és mivel 9 éve szedve van már, ráadásul ritka szálú, vissza sem akar nőni 1-2 helyen. Mit tehetnék, hogy legyen szép, és legfőképp szimmetrikus szemöldököm?
2011. máj. 30. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*szemöldokvonalad között=szemöldökvonalad közelében
2011. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. máj. 30. 21:57
 13/13 Levander ***** válasza:
Együtt érzek veled, mert nekem ugyan ilyen szemöldököm van. :) Ezért én kozmetikussal készíttetem el mindig a formát, itthon pedig csak a környékét húzogatom, amiről tudom, hogy nem oda illik. Szóval az első mindenképp a növesztés legyen, fél évbe az olajjal nem tart és utána irány egy jó kozmetikus.
2011. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!